just normal sickness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 66

3 posters

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 12:56 am

Miluju kousání. *Poví s sladkým úsměvem.* Když mne tak vidíš. Očividně jediněčná bohyně má i božské tělo. *Dodá s šibalským výrazem.* Proto, že jsme mladí. My toho budeme schopní dlouho. *Zašeptá potichu s drobným úsměvem a trochu se zachvěje při kousnutí do krku.* Nejdřív jídlo, prosím. *Poví a otočí se k němu s prosebným pohledem.* Mohli bychom si zajít na jídlo a pak pokračovat. *Dodá ještě rychle, než trochu vzdychne, když ucítí, že se dotkne i jejího bodu největší rozkoše, natož když ucítí i druhý prst.* Prosím, takhle to semnou určitě nebude ono. *Slabě vzdychne, když ucítí jeho ruku na své bradavce.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 1:27 am

To jsem si všiml. Ale i kdyby ona bohyně neměla tak božské tělo, stále bych jí chtěl. *Odpoví na její šibalský výraz stejným gestem. První poznámku pak rádoby přeskočí, na druhou ale odpoví.* Tak třeba proto, že toho budeme schopní, souhlasím s tebou. Ale ještě chvilku mi dej. *Pousměje se nad jejím povzdechem, pak ale přikývne hlavou.* A nebude vadit, že nejsme oblečení, že ne? *Opatrně vstane a zadívá se krátce na svou, postavenou do pozoru, chloubu s úsměvem, pak ale pokrčí rameny a sáhne po motelové osušce, zanechané vedle vany. Druhou pohotově hodí Call. Osuší se, zapůjčí si ještě jednou hůlku, kterou si přivolá gumičku a sváže vlasy do copu. Pak přejde, kroutíce svým pozadím se smíchem, do pokoje, kde pootevře svůj kufr a vytáhne nějaké zásoby jídla a víno.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 1:42 am

Tak to jsem ráda. *Usměje se sladce, když jí řekne, že by ji chtěl i tak.* Myslím, že i mně se chvilka bude hodit. *Kývne hlavou a nadechne se zhluboka.* Aspoň budu mít fajn výhled. *Poznamená potichu, ale ani tak ji nevadí, že si vezme osušku. Druhou, kterou po ní hodí, hned chytí a zabalí se do ní. Sama se natáhne pro svojí hůlku a též si přivolá gumičku, kterou si sváže vlasy do culíku. Když si všimne jeho chůze, tak vyprskne smíchy. Potom, co se konečně uklidní se vydá za ním a usedne na postel. Po malé chvilce si však lehne a uvelebí se.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 1:52 am

Stejně tě budu zbožňovat. *Oplatí její úsměv a zazubí se ještě víc, když uslyší její nadechnutí.* Fajný výhled? Ten je z okna. *Pokrčí rameny s drobným úsměvem. Uslyší její smích a nechápavě nakrčí obočí. Pak mu ale dojde o co se jedná.* To máš za ten svůj. Náhodou, taky umím být roztomilý. *Pokrčí rameny a hned poté, co začne, až na pár výjimek připravovat mudlovským způsobem steak se smaženými bramborami a cibulkou. Pootočí se k ní a spatří její uvelebení. Přes vyhrnutý cíp ručníku spatří její tajemství, načež se jeho přirození poněkud postaví do pozoru. Proto rychle osušku ze sebe shodí a zanechá jí v koupelně. Nakonec přinese oba talíře až k malému stolku uprostřed dvou kožených křesel a sáhne po své hůlce, kterou přivolá příbory. Otevře víno a nalije do dvou skleniček, nakonec s poněkud napřímenou chloubou se posadí a kývne hlavou k místu naproti sobě.* Asi máš jedinou šanci právě teď. *Vyplazí na ní jazyk.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 2:37 pm

A já budu zbožňovat tebe. *Poví a na jeho poznámku o výhledu z okna, jen pokrčí rameny nejdřív, ale z okna se podívá.* Jo, ten výhled taky docela ujde, ale tenhle výhled. *Otočí se na něj a pomalu si ho prohlédne celého s olíznutím rtů.* Tenhle je mnohem lepší. *Mrkne na něj s úšklebkem.* A jde to ti senzačně být roztomilý, ale když já zavrtím zadkem, je to lepší. *Vyplázne na něj jazyk a zasměje se, než se uvelebí v posteli. Nosem nasává vůni jídla, až ji z toho zakručí i v břiše.* Já to říkala, že mám hlad. *Pošeptá si spíš sama pro sebe a jednu ruku položí na své bříško. Pak se však zvedne a zadívá se na stolek, kam Hall přinese jídlo. Ale její pozornost upoutá něco jiného, což ji nakonec vyloudí šibalský úsměv na tváři.* //Tak bez ručníku, jo?// *Když na ni kývne hlavou, aby si sedla naproti němu na nic nečeká. Pomalu se zvedne z postele a přejde ke křeslu. Zadívá se na něj a velmi, opravdu velmi pomalu, ze sebe začne sundavat ručník, který nakonec odhodí za sebe. Až pak si sedne a uchopí sklenku mezi prsty.* Na nás? *Zazubí se na něj sladce a natáhne ruku se sklenkou k němu na přiťuknutí.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 10:19 pm

To zní naprosto romanticky. *Pronese ještě před tím, než další poznámka způsobí, že vybuchne smíchy.* Stále ale mám co dělat, abych se vyrovnal tobě. *Napodobí vesele její gesto.* Nu, tak to je ale skoro nečekané, že jo? Ty má bohyně. *Protočí vesele očka a pak, během přípravy jídla, jednou za čas hází k ní pohledem. Když uslyší její kručení v břiše, pobaveně zakroutí hlavou.* A neboj, každou chvilku to už bude. *Odvětví, bojujíce už se svým ručníkem. Když ten je konečně dole, zvědavě nakloní hlavu na stranu, když spatří její šibalský úsměv. Pak ale, s talíři na stole a usazen v křesle, lačně sleduje každý její pohyb, což vyvolá patřičnou reakci i mezi jeho nohami.* Na nás. *Oplatí jí sladký úsměv a ťukne přitom skleníčku, dívajíce se jí s úsměvem do očí. Při tom rádoby líně zvedne nožku a pohladí jí prsty po její holeni.* //Dál asi nedosáhnu.// *Položí svou sklenku na zem a pustí se vesele do jídla.* Jinak, každý rok jsou tady nádherné trhy. Tak projdeme se někdy na náměstí? *Zeptá se poprvé, směřujíce k jinému tématu a pak spokojeně do sebe hodí další sousto.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 10:40 pm

Myslíš? Já bych řekla, že se mi vyrovnáš dost. *Řekne s úsměvem.* Velmi nečekané. *Poznamená ještě. Pak si však už ťukne s Hallem. Upřeně se na něj dívá a neujde ji, že ji nohou pohladí její holeň, což u ní vyvolá ještě větší úsměv. Stejně jako on, i ona svou sklenku položí a pustí se do jídla.* //Je to božské! Doufám, že nikdy nebudu muset vařit.// *Ve tváři se ji objeví blažený výraz, jak jí jedno sousto za dalším.* Trhy? Opravdu? To by bylo skvělé! Rozhodně tam musíme vyrazit. *Nadšeně přikývne hlavou a upije ze sklenky vína. Sama se tentokrát nohou trochu natáhne, aby udělala stejný pohyb jako on, pohladit ho po holeni.* //Ani při jídle si nedáme pokoj. Ale když on nemá ani ručník, jak se mám potom soustředit.// *Zadívá se mu do klína a mírně se kousne do tu, avšak snaží se zamaskovat svůj pohled tím, že kouká na jeho jídlo.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 11:03 pm

Říkám, co si myslím. Vím, že jsem sexy, ale můj zadeček asi není tak hezký jak ten tvůj. *Konstatuje a pak přikývne hlavou.* To jistě.*Sleduje chvíli i jí, neboť neujde mu její upřený pohled, nakonec se dále pustí do jídla a jednou za čas spokojeně upije.* Jo, opravdové trhy. A jedny z mála tady v okolí. *Poznamená.* //A doufám, že nepotkáme nikoho z vedlejších pokojů.// Tak dobře, v nejbližší době se tam vydáme. *Kývne s úsměvem a zají další sousto. Když ucítí její pohyb, šibalsky se pousměje a pak jen pobaveně sleduje její skousnutý ret. Když tak jeho myšlenky bloudí v těchto oblastech, jeho chlouba se docela napřímí, on ale jen vydechne.* Zkusíme to dojíst? Před tím, než se do něčeho pustíme? *Nevšímaje si toho, že má na vidličce kousek steaku, gestikuluje s ní v ruce, než mu onen kousek upadne přímo do klína.* //Teď to beztak vypadá, že tam spadl schválně.// *Jen povzdechne.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 11:16 pm

Až takhle! Tak ty víš, že jsi sexy, nejak si věříš, ne? *Pozlobí ho trochu a vyplázne na něj jazyk.* Taky to dalo dřinu mít takový pěkný zadek. *Ušklíbne se a pokračuje zas v jídle.* Skvělé, budu se těšit. Ráda bych si něco koupila. *Přikývne hlavou a upije ze sklenky. Hned si všimne, že se jeho chlouba napřímí, ale jeho slova ji trochu rozesmějou.* Neboj, dojíme to. *Řekne a pak se začne smát ještě víc, když si všimne, že mu kousek masa z vidličky spadne do klína.* Hlavně klid. *Kývne hlavou a rychle dojí své jídlo.* Já si ještě umyju vlasy a pak můžem něco podniknout. *Mrkne na něj, než zmizí v koupelně opět.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 11:31 pm

Tak prostě rozhodně tohle nemůže nebýt sexy. *Poukáže rukami na své tělo se, stejně, jako ona, vypláznutým jazykem.* Jo, ohledně toho myslím, že tě chápu. *Přikývne jen s drobným úsměvem, hodí do sebe kousek brambory, kterou přežvýká, než se vrhne do další odpovědi.* Jo, já jednoznačně taky. Můžeme něco koupit i domů. //Třeba něco, co by šlo využít jako zajímavou a jedinečnou pomůcku.// *Pak jen pobaveně sleduje její úšklebek.* Dobře tedy. *Přikývne, avšak znova vyprskne smíchy, když mu u chlouby dopadne kousek masa.* Já jsem klidný. Ale moje maso ne. //Doslova.// *Povzdechne, sáhne po kousku, který nechá bokem na talíři, ale dojí celý zbytek, který okamžitě zapije.* Tak dobře. Zní to rozumně. *Přikývne a uklidí stůl. Nedojedený kousek však nechá na jednom talíři, zatímco ten druhý, jak i sklenky, umyje a pak nahý doputuje až ke koupelně. Opře se o jednu ze stěn a založí ruce na hrudi, sledujíce Calliny pohyby. Snad není ani třeba připomínat, že jeho chlouba tak ani na chvíli nepozná klid.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 11:50 pm

*Zasměje se nad jeho poznámkou o jeho těle.* Já si k sobě určitě něco koupím. Kamkoliv jdu, tak něco si domů musím koupit. Mám ráda různou dekoraci a tak. *Kývne hlavou s drobným úsměvem, než vyprskne smíchy.* To vidím. Asi je nedočkavé. *Poznamená vtipně, než odejde do koupelny. Hned si vleze do sprchového koutu a pustí na sebe vodu. Namydlí houbu na mytí a začne přejíždět po rukou, pak po nohou a nakonec se dostane i ke hrudi. Pak houbu odloží a zakloní hlavu, aby dostatečně namočila vlasy. Hned na ně dá i šampón a začne je umývat. Ani si nevšimne, že ji Hall pozoruje, proto chvílemi zajede rukou mezi své nožky a kousne se do rtu.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 12:09 am

Nu, to už o tobě jsem mohl zjistit, že máš ráda různé dekorace. *Vyplazí na ní ještě jednou jazyk a pak, zamyšleně, se poškrábe po zátylku své hlavy.* Tak můžeme snad i něco hezkého najít. Tady jsem vždycky takové serepetičky našel. *Pokrčí rameny, načež hned vybuchne smíchem nad její poznámkou.* Tak ještě aby nebylo, když jsi tady ty. *Smysluplně našpulí rty. Pak jí zamyšleně pozoruje, jak bere koupel a zašklebí se, když uvidí, že jednou za čas zajedeme rukou mezi své nožky. Chvíli ale nic neříká a jen sám sáhne po své slabině a rukou začne jezdit nahoru a dolů, ale jen krátkou chvíli. Odlepí se od stěny a dojde k ní co nejtišeji zezadu a rukou opatrně projede po její slabině.* Tak ono je lepší to provozovat samostatně, jo? *Praví pobaveným hlasem, než jí kousne smysluplně do krku.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 12:21 am

Prej serepetičky. Tak se pozná chlap. *Odfrkne si, ale zasměje se na to.* Ale prosimtě. Neříkej, že tě až tak vzrušuju. *Vyplázne na něj hravě jazyk. Pak si však už užívá sprchu a doteky. Ani si nevšimne, že se k ní Hall přidá, dokud neucítí jeho ruku, načež slabě vyjekne.* Lepší to není, ale musela jsem. Po tom jídle, a hlavně tomu výhledu, to nešlo jinak. *Poví a nakloní hlavu, když ucítí kousnutí do krku. Potichu vzdychne a otočí se rychle k němu, načež se doslova vrhne na jeho rty. Hladově a vášnivě. Po chvíli však zvolní a přesune se k jeho uchu.* Co třeba zkusit v podkroví najít nějakou zajímavou hru? Třeba tam bude něco i pro nás. *Zašeptá mu do ucha, než své rty přesune na krk, kam ho kousne.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 12:34 am

Tak promiň, ne každý může být ženou na úrovni. Někdo musí se zastávat i role chlapa na úrovni. *Odpoví na její poznámkou kousavě.* A ještě aby ne. Přeci... podívej se na sebe. *Zhodnotí jí ještě jednou pohledem a pak dá jí prostor až do okamžiku, kdy se ocitne za ní a s úsměvem zhodnotí její povzdech.* Stačilo říct rovnou. Takhle ani nemáš prostor pro sebe, když se ti tady vecpu já. *Pousměje se a projede volnou dlaní přes její poprsí, tou druhou, najde okamžitě její klitoris a krátce se kolem něj zatočí, když ale v tom se Cally vrhne na jeho rty. Nečeká na nic, dotlačí jí zády ke stěně a není nic dlužen. Dokonce rychle vrazí své prsty dovnitř její slabiny a začne s nimi pohybovat, zatímco jejích jazyky kroužily veselý tanec. Když zvolní ale ona, rychle prsty vyndá a jen jemně projíždí její slabinu od vrchu dolů.* Tak pokud to chceš. Jen moc tam nemůžeme strašit nazí. *Herecky posmutní, pod nátlakem jejího polibku se mu zrychlí dech a tak namíří její dlaň ke své chloubě a položí jí na ní. Sám se ústy přesune k bradavce, kterou kousne, prsty stále pohybujíce kolem jejího klitorisu.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 12:49 am

Jistě, chlape na úrovni. *Odfrkne si trochu, ale zakroutí nad tím hlavou.* Já vím, jak vypadám, ale i tak. *Mrkne na něj, ale nakonec kývne hlavou, jakoby si myslela to, co on.* Kdykoliv se ke mně můžeš vecpat. *Zamumlá, když ucítí jeho ruku na poprsí a tu druhou na klitorisu, avšak ona se otočí rychle k němu. Zprudka vydechne, když ji dotlačí zády ke stěně. Vzdychne , když do ní vrazí své prsty a začne s nimi pohybovat. V očích se jí objeví trochu lítosti, že zpomalila, když ucítí, že i on zpomalil, ale nevadí ji to.* Můžem nějakou najít a vzít ji sem. *Poznamená a nechá ho, aby její dlaň nasměroval ke své chloubě. Nenechá se dlouho pobízet a hned začne rukou pomalu přejíždět nahoru a dolu. Opět vzdychne, když ucítí kousnutí, ale tentokrát do bradavky.* Měli bychom jít pro tu hru. Může to být zajímavější, pokud tam budou mít nějakou pro dospělé. *Zašeptá, ale nevypadá, že by se chystala odejít nebo přestat se svou činností, protože dokonce zrychlí pohyby ruky.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 1:15 am

*Protočí jen oči, ale nad touto poznámkou nic neřekne.* Ale i tak copak? *Zazubí se šibalsky.* Tak dobře. Tohle rozhodně zní jako zajímavá poznámka. *Přikývne hlavou a jen sleduje, skoro nadšení její reakce. Dokonce se mírně, skrze líbaní pousměje, když ucítí její prudký výdech, proto zkusí prsty vrazit úplně na doraz, byť jen jednou.* To... nezní ani tak špatně. *Zhodnotí nakonec její nápad a dá jí ochutnat samou sebe, pak jen blaženě sebou zavrtí, když ucítí její pohyby ruky, hlasitě u toho vydechne.* Tak dobře, můžeme se podívat. //Ale asi ne teď.// *Když ucítí její zrychlené pohyby přešlápne a oklepe se. Není jí nic dlužen proto své pohyby kolem jejího klitorisu zrychlí, jednou za čas tento bod uchopí mezi dva prsty. Pak jí ale vrazí dva prsty hlouběji dovnitř a změní tak svůj cíl, kroužíce vevnitř, naopak klitoris stále dráždí palcem, při čemž jednou za čas sebou zatřese, s tím, jak její pohyby na jeho přirození zrychlí. Donutí ho to i k občasnému povzdechu.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 1:33 am

I tak bych neřekla, že vypadá tak skvěle. *Poznamená a dál se už nevyjadřuje. Jen slastně vzdychne, když do ní prsty vrazí úplně na doraz.* To opravdu ne. *Poví a olízne jeho prsty, přičemž se blaženě usměje, když uvidí jak sebou zavrtí a navíc hlasitě vydechne.* To abychom vyrazili. *Poví šeptem, ale stále se nikam nemá. Skoro hlavou praští do zdi, když ji uchopí za klitoris a navíc pak do ní vrazy opět své prsty. Svůj stisk kolem jeho chlouby trochu zesílí, ale ne o moc. Užívá si jeho občasné povzdechy, přičemž sama občas vzdychne. Nakonec ale svou ruku stáhne a i jeho donutí přestat. Nic neřekne, jen ho čapne za ruku a odvede do pokoje, kde ho povalí do postele a lehne si na něj. Na nic nečeká a vrhne se zas na jeho krk, kde po jejím kousání zůstávají otisky zubů. Pomalu postupuje níž po hrudi, kde jazykem obkrouží obě bradavky, než přeje rty k podbřišku.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 1:48 am

Ale já jo. *Naposledy vyřkne svou myšlenku a pak již se věnuje jen plně svým činnostem.* Ale pštím tě. *Odpoví úsměvem na ten její a pak ještě jednou projede prsty její poklad, snad aby sám mohl ochutnat.* Jak vidím, ještě nějaký čas ale máme. *Pousměje se, ale vraz rychle zvážní a v rámci možnosti snaží se ochránit její hlavu před nárazem do zdí.* //Ještě mi neodcházej. Ne tak mladá.// *Povzdechne, snad zesílením jejího stisku, snad i myšlenkou. Ta ale rychle zmizí s dalšími jejími pohyby, tak se nechá chvíli unášet, nezapomene ale o její přítomnost a začne jí líbat na rty při čemž přitlačí jí ještě jednou ke stěně a stejně jako ona vzdychne, vraz ale poněkud znejisti, když je od ní odlepen. Trochu zmateně, snad díky zastavenému okamžiku, se nechá odvést do pokoje a povalit na postel. Zazubí se , když si lehne na něj a ještě chvíli dráždí její bradavky, než ona se vrhne na jeho krk. Otřese sebou pod tíhou zubů a onoho blaženého pocitu, který se rozplyne po jeho těle. Vydechne, když ucítí její jazyk na svých bradavkách a pak již jen pohlíží na její další počínání. Poněkud sebou škubne a vyhoupne se tak, aby se mohl zády opřít o stěnu a automaticky se snaží prsty najít cestu k jejímu poprsí, které začne mnout ve svých rukách, zaměřujíce se i jen na samé bradavky.* Čímpak jsem si to zasloužil? *Vydechne, když ucítí její rty až na podbřišku.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 2:11 am

Dobře. *Dodá ještě rychle, než mu zas začne věnovat pozornost.* Nepšti mne. *Ušklíbne se na něj.* Ráda bych klidně šla hned, ale ty si mne tak zarazil, že už tam nezvládnu asi dojít. *Poznamená a trochu se pousměje, když se ji snaží ochránit hlavu.* //Jeden náraz ještě nikoho nezabil.// *Pomyslí si, ale začne mu hned oplácet jeho polibky a trochu zavrní jako kočka, když ji znovu přitiskne ke stěně. Užívá si, jak ji dráždí bradavky, ale přesune se na krk. Uculí se do jeho kůže, když ho uslyší vydechnout. Na nic nečeká a pokračuje dál, jen se trochu podiví, když sebou škubne a vyhoupne se do sedu. Proto po jeho otázce zvedne hlavu.* Mám chuť. *Zazubí se na něj sladce a zas sklopí hlavu. Tentokrát však k jeho chloubě a olízne jeho špičku. Pohledem se občas zatoulá k jeho tváři. nakonec i pomalu, opravdu hodně pomalu, vezme jeho chloubu mezi rty.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 2:22 am

A právě, že budu. *Oplatí jí úšklebek.* Tak pokud chceš jít, řekni si a já tě tam klidně donesu. *Oplatí její úsměv a když ucítí, že v tom není jednostranně blaženě se usměje, k čemuž ho povede i kočičí zavrnění, které Cally předvede.* Čiči? *Pousměje se šibalsky, když je už dotažen k posteli a uložen na ní.* Promiň. Já nechtěl tě nějak vystrašit či něco. *Krátce znejistí, když spatří její udivenou reakci.* Dobře, tak máš asi přednost. Protože taky mám na tebe tu chuť docela velkou. *Smysluplně se kousne do rtu a pak jen sleduje její pohyby, při čemž jeho dech se skoro nepovšimnutě zrychlí.* Och. *Vyrve se z jeho úst, když jeho chlouba pomalu mizí v jeho ústech. Na nic tedy nečeká, sáhne svou rukou k jejímu poprsí a hned je začne dráždit mezi ukazováčkem a palcem.* Jsi neskutečná. *Vydechne blaženě nad jejím pohybem.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 8:46 pm

Pšt a pšt. Myslím, že tam dojdu, ale až pozdeji asi. *Poznamená s hravým úšklebkem.* Čiči. *Zopakuje jeho slova a znovu zavrní jako kočka.* Nene, dobrý. Jen mne to překvapilo. A na mne si musíš počkat, teď si chci hrát já. *Mrkne na něj a olízne si rty. Hlasitě vydechne nosem, když ucítí jeho ruce na svém poprsí. Pomalu si jeho chloubu vsouvá do úst, tam kam ji dovolí dávicí reflex a pak zas pomalu zpátky.* Já vím. *Zašeptá potichu, když si jeho chloubu nachvilku vyndá z úst, ale hned ji tam zas vloží. Tentokrát už tolik pomalu nepostupuje. začne v určitém rytmu pohybovat nahoru a dolu, přičemž se nakonec postaví na všechny čtyři a občas mírně zakroutí pozadím.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 9:29 pm

A nebo dojdeme do úplně jiného cíle. *Přikývne hlavou v kousavé odpovědi svému zlatíčku.* Jsi ta nejlepší kočka ze všech. *Ušklíbne se nad jejím zavrněním.* No.... tak dobře tedy. *Skoro až smutně povzdechne, však v jeho očích lze spatřit nadšený výraz. Pobízen vydechnutím uštípne bradavku mezi prsty, však jen jednou, pak už jen opět je mne a hraje si s nimi, avšak jen v rámci možnosti. Pak totiž ucítí, jak se Cally pokusí zasunout celou jeho chloubu do svých úst.* Och. Má. Bohyně. *Dostane ze sebe s hlasitým polknutím mezi hlubokými a překvapivě i docela hlasitými vzdechy nad jejím počínáním.* Ale alespoň v něčem ti seberu jedinečnost. Třeba mé vzdechy budou lepší. Teda, jednoznačně, při tvém počínání. *Dostane ze sebe přerývaně, nejistým hlasem způsobeným kouzlem dané chvilky. Pak už jen skoro mátožně sleduje její nádherné počínání pozadím, zatímco jeho dech se pomalu stává nepravidelnějším díky jejímu počínání. Občas i hlasitěji vyjekne.* Pokud chceš mít z toho ještě nějaký užitek, budeš muset zpomalit. *Zazubí se, však jen naprosto mátožně.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 9:40 pm

Ta nejlepší kočka. *Poví s vypláznutým jazykem. Pak však mírně vyjekne, když ji štípne do bradavky, ale hodí na něj hravý pohled. Při jeho slovech se zaraduje a rozhodně nemíní přestat.* //Je dost možná, že budou lepší.// *Pomyslí si a zavrtí pozadím zas a trochu jako přešlápne. Svůj pohyb nepatrně zrychlí a upře na něj pohled při jeho dalších slovech. Vyndá si ho z úst a opět, jako vždy, olízne špičku.* Rozhodně nechci zpomalit. *Poví s upřeným pohledem do jeho očí a zas si vezme jeho chloubu mezi rty. Na nic však nečeká a co nejrychleji, a co nejvíc ji to jde, si ji zasune do úst a vrátí se zas. V rychlém rytmu pohybuje hlavou nahoru a dolu a své oči přiom zavře.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sun Dec 04, 2016 10:09 pm

Ach ty moje egoistko. *Vyprskne smíchy a jen blaženě sleduje její reakci. Na její pohled okamžitě zareaguje tak, že poněkud se nakrčí dopředu a natáhne svou ruku až k její slabině, do které zahloubí své prsty.* Och. *Tentokrát již vykřikne poněkud hlasitěji, když ucítí její zrychlení. Vzdechne, když spatří její vrtošivý pohyb pozadím a stáhne svou ruku zase zpátky k sobě a s šibalským výrazem opětuje její pohled, při čemž prsty spokojeně olíže své prsty.* Ale v tom všem musím uznat, že chutnáš výborně. *Když prsty vyndá, kousne se hravě do rtu a poněkud znejistí, když Cally vyndá jeho slabinu ze svých úst.* Ale tohle ti stejně oplatím. *Vydechne, veden stále rozkoší, zatímco snad trochu zmateně opětuje její pohled. Jeho dech hned ztratí na pravidelnosti, začíná dokonce sebou všemožně kroutit a jeho pohled se zamlží.* Ach! *Jen hlasitě zakřičí, když ucítí vrchol. Snad, dovolujíce si až moc zastaví její pohyby hlavou, tu jemně rukou přidrží a vystřelí do jejích úst. Dále a dále jí zahrnuje bílou tekutinou, sám nevědě, kde se tolik v nim vzalo. Nakonec, když vypustí ze sebe i poslední kapku, ohrne vlasy z jejího čela.* Promiň. *Zašeptá skoro neslyšně.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sun Dec 04, 2016 10:24 pm

*Trochu se uchechtne, než slastně přivře oči, když ucítí jeho ruku na své slabině, ale o něco víc se zaraduje, když ji zas stáhne k sobě. Navíc, když je olízne.* //Jsem k sežrání.// *Pomyslí si s mrknutím oka.* To se ještě uvidí. *Řekne rychle, než se zas vrátí ke své činnosti. Hned si všimne, že se jeho dech začne být nepravidelný a že se začne kroutit. Nadzvedne obočí mírně, když jen hlasitě zakřičí a nechá se jeho rukou zastavit a přidržet. Pak však už ucítí, jak vystřelí do jejích úst, přičemž se to snaží vše spolykat. Když ji ohrne vlasy z čela a omluví se, vytáhne jeho chloubu ze svých úst.* Neomlouvej se, není proč. *Poví, taktéž šeptem, a ještě olíže jeho chloubu. Pak však rychle sleze z postele a přesune se ke kufru s oblečením, odkud vytáhne šaty, které hned na sebe hodí.* Oblíkej se, jdem pro tu hru. *Vyplázne na něj hravě jazyk a přesune se k vchodovým dveřím.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 3 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum