just normal sickness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 66

3 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Wed Nov 30, 2016 10:36 pm

*Vyplázne na ní okamžitě jazyk, hned co zasténá.* Který bože? *Nakloní na malý okamžik hlavu zvědavě na stranu, dlouho ale nečeká. Když olízne jeho prsty, mírně se zašklebí, což ale není vidět. A poté, co Cal pronese svou touhu na okamžik se od ní odtáhne a napřímí se. Zadívá se do jejích očí svým hravým pohledem a přisune se blíže k ní. Ještě jednou naposled projede dlaní její slabinu, než nakonec uchopí její ruku a položí jí na svou chloubu.* Je jen tvůj. *Zazubí se a okamžitě k ní přivine svými rty.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Wed Nov 30, 2016 11:30 pm

Myslím, že víš moc dobře, který. *Ušklíbne se hravě a zadívá se na něj, jak se napřímý. Jemně se kousne do rtu, když ucítí, jak ji naposled projede dlani její slabinu a pak položí její ruku zas na jeho chloubu.* Příště se mu budu věnovat víc. *Poví potichu, po chvilce, co se od něj odtáhne. Ale ne nadlouho. Chvilku mu jeho cloubu hladí, než ji nasměruje správným směrem a Halla obejme nohama. Nechá ho dostat se jen na kraj a své rty přesune na jeho krk.* Mám tě trápit? *Zašeptá laškovně a kousne ho do ucha, načež ještě slastně vzdychne. Čeká jeho reakci nedokčavě.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Wed Nov 30, 2016 11:37 pm

*Protočí očka se škádlivým úsměvem v obličeji.* Nu, musíš mě ještě kousek navést. *Vyplázne na ní jazyk, již zcela napřímen. Když se Cal kousne do rtu, v jeho rtech se zjeví opět poněkud tajemný úsměv a pak už jen pozoruje, jak její dlaň přistane na jeho slabině.* V nejhorším případě můžeš začít už teď. *Zatřese sebou, když je podroben její dlaní a pak jen s poněkud sklopeným pohledem pozoruje její počínání, z části blaženě, s části nedočkavě se zamračí, krátce na to ale jeho pohled je opět upřen na ní a vzdechne, když ucítí své rty na jejím krku. Když ucítí její slova, položí dva prsty na jejích pyscích a párkrát projede podél nich.* A mám já? *Zazubí se.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Wed Nov 30, 2016 11:43 pm

Určitě nemusím, ty můj bože. *Kousne ho hravě do ucha.* Ne, až později. Až budu mít víc času si s tebou hrát a trápit tě. *Vyplázne na něj jazyk, než se přesune na jeho krk. Když uslyší jeho vzdech, blaženě se usměje a kousne ho do krku, až tam zlstanou slabé otisky jejich zubů.* Ty musíš. *Zašeptá a vásnivě ho políbí na rty, přičemž ho i do rtu kousne. Trošku se pánví ještě posune, ale jenom o malý kousek. Zadívá se mu do očí a opře se čelem o jeho čelo.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 01, 2016 12:27 am

Každý bůh ale potřebuje bohyni. *Poputuje rty přímo k jejím bradavkám a kousne do jedné z nich. Chvíli jí přidrží v zubech, pak ještě krátkou dobu bradavku mne mezi prsty druhé ruky. Když zaslechne další slova s předstíraným uražením prsty odtáhne a chvíli tak nechává obě ruce na vnitřní straně jejích stehen, zatímco ona ho kousne do krku. Rozkoší hlasitěji vydechne pod nátlakem jejích zubů.* Jak je libo. *Nechá se políbit a pak již inicializuje on, nechávaje jejích jazyky klouzat mezi ústy. Stále s její rukou na své slabině sebou mírně zatřese. Když se Cal posune a pak opře se čelem o to jeho, opětuje její pohled a vrazí do ní bez váhání, až na doraz, své prsty. Vytáhne je a olízne. Pak posune sebou jemně dopředu, tak, že hlavičkou již napírá na její pysky a škádlivě se zazubí.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Thu Dec 01, 2016 12:48 am

Ráda budu bohyní. *Zavzdychá, když opět ucítí jeho rty na své bradavce a navíc to kousnutí.* //Jak já miluju kousání.// *Vyjekne, když do ní vrazí na doraz prsty, ale nakonec zamručí a mírně se na něj zamračí. A pak, když se posune jenom o kousek, tak zakňučí jako malé štěně.* Počkej, já tě budu za tohle tak trápit. *Zašeptá s úšklebkem a jak ho drží v objetí nohama, tak je trochu přitáhne, aby ho dostala blíž k sobě a hlavně do sebe.* Nezlob mne. *Poví a dlaně mu položí na tváře a políbí ho.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 01, 2016 1:02 am

Tak jedinečnou bohyní. *Dodá rychle a vychutnává si její reakce. Pak spatří její zamračení a na kratší chvíli znejistí.* Je všechno v pořádku? *Zeptá se nejistě ještě před tím, než se dá do dalších pohybů, pobaveně se však ušklíbne nad jejím zakňučením.* Jakpak to hodláš udělat? *Zašeptá jí do ucha a mírně do něj kousne. I když ho přisune poněkud blíže k sobě, ještě chvíli pln rozporů zaváhá.* Já tě zlobím? Nu, tak dobře. Tak tě tedy zlobím. *Ač chce na ní vypláznout jazyk, nestihne, neboť ucítí na svých rtech ty její. Vášnivě tedy počne po nich lačnět a nakonec přirazí a vyjde jí vstříc dovnitř. Až poté, co se jejich rty na krátký okamžik rozpojí lapne po dechu a vyplazí na ní jazyk.* Nebo mohu teď trápit já tebe. *Opět jí na delší chvíli kousne do krku při čemž přirazí do ní naplno. Pak pozvolna začne pohybovat pánví, při čemž rukama počne objevovat každý kousek jejího těla, zkoumajíce pozvolným pohybem prstů její kůži.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Thu Dec 01, 2016 10:43 pm

Jedinečnou. Mmm, to si nechám líbit. *Zašeptá potichu a mírně zakloní hlavu.* Všechno v pořádku. *Přikývne s úsměvem a kousne se do rtu, když ucítí jeho rty na uchu.* Když budu muset, přivážu tě k posteli a využiju jazyk. A budeš se divit, jak moc budeš prosit, abych ti dala to, po čem toužíš. *Poví s šibalským úsměvem, než ho políbí. Pak co se jejich rty oddělí, konečně sladce zasténá.* Netrap mne. Sám to chceš tak moc jako já. *Poznamená, než znovu zasténá, potom co do ní přirazí naplno. ruce mu položí na ramena a při každém přírazu zasténá. Chvílema své rty vásnivě spojí s jeho, přičemž se sama občas snaží pohnout pánví.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 01, 2016 11:26 pm

Tak necháš líbit? *Se smíchem povytáhne své obočí a dříve, než jí stihne dát jakýkoliv prostor k odpovědi, vášnivě jí políbí.* Určitě? *Podívá se pozorně do jejích oči, byť na krátký okamžik. Pak na chvíli se zastaví ve své činnosti, ba možná se na nějaký okamžik v jeho očích zjeví hrůza. Nakonec sebou zatřese a snaží pousmát.* Tak ty takhle? Neboj, já vím, že to chceme oba. *Rebelsky se pousměje a počne pohybovat svou pánví, jednou za čas k ní zcela přirazí, poháněn každou její reakci, citlivý na každé zasténání. Přirážejíce k ní poputuje svou jednou rukou k bradavce a chvíli jí mne mezi svými prsty. Přilepí k jejím rtům ty své a vášnivě jí kousne do spodního rtu. Nakonec k ní přirazí zcela, však zdaleka neskončí. Uchopí jí pevně oběma rukama kolem beder a přisune až k samotnému kraji. Kousne do její bradavky, posune se mírně a znova do ní zcela přirazí. Levou rukou pak začne putovat níže, než dojde k bodu její největší rozkoše, který začne dráždit krouživým pohybem kolem, občas ke své chloubě zahloubí do ní i své prsty.* Zbožňuji tě. Vážně. *Zašeptá a hned na to zavzdychá, když konečně se odlepí od její bradavky a okamžitě nechá jejích rty vášnivému tanci.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Thu Dec 01, 2016 11:43 pm

Rozhodně. *Odpoví na dvě otázky najednou a upře na něj svůj pohled. Když uvidí jeho pohled, ve kterém se zračí hrůza, skoro se zasměje.* No dobře. Tak já budu hodná a budu dělat jen to, po čem budeš toužit. *Vyplázne na něj jazyk s radostí a prohne se v zádech, když začne opět přirážet. Po každé, když do ní zcela přirazí, tak velmi hlasitě zasténá a kousne se do rtu. Vášnivě se s ním líbá a užívá si každý jeho dotek, a mírně překvapeně a hravě, se na něj zadívá, když ji kousne do rtu. Potom, co ji posune až na samotný okraj linky, přesune jeho ruce na své pozadí a olízne si rty. Zasténá a kousne se do rtu, když ucítí, jak ji kousne do bradavky. Když však ucítí jeho ruku na svém bodu největší rozkroku, vykřikne rozkoší a zaryje mu nehty do ramen.* I já tebe. *Odvětí zadýcháně a vzdychne, než se zas začnou líbat. Pak se však ona rychle přesune, k jeho krku, kde ho začne vášnivě líbat a často i kousat. Nehty mu začne přejíždět velmi silně přes zády, přičemž je dost možné, že mu potom tam zbydou nějaké škrábance.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 01, 2016 11:59 pm

Tak jak si tedy přeješ. *Pokrčí rameny a opětuje vesele pohled.* Zase tak hodná být nemusíš. Stačí něco uprostřed. A taky chci se ti případně za všechno odvděčit. *Pousměje se a zasténá, když se Cal prohne v zádech. S každým jejím vzdechnutím se pokusí zrychlit své pohyby pánví, zarážet hlouběji. Když spatří její překvapivý pohled, na okamžik se tajemně usměje.* Ne vždycky musí náležet všechna čest za toto právě tobě. *Vysvětlí hlasem zkřiveným díky okamžiku, ve kterém se právě nachází. Poté, co spatří olíznutí jejích rtů rychle jí na ně políbí, byť jen velmi krátce. Řízen dalšími jejími reakcemi se krátce pousměje.* Nemusíš tady budit takový povyk. *S rozverným hlasem, ba i úšklebkem ještě trochu více zrychlí své krouživé pohyby prstem. Krátce poté, co se rozpojí se na krátký okamžik nechápavě zastaví a pozorně sleduje, co může mít Cal v plánu. Když ale ucítí její rty na svém krku tvrdě do ní přirazí a zasténá pod tíhou jejích zubů. Pak svým tělem pár krát v plné vášni zatřese, když ucítí její škrábance.* Tak ty takhle? *Zasměje se a ještě jednou na krátký okamžik zastaví, aby mohl do ní co nejtvrději přirazit. Své rty přesune na její krk, aby mohl do něj vášnivě no ní kousnout, prsty začne opět uspokojovat její klitoris, stále zrychlujíce své pohyby. Své rty přenese na nepatrný okamžik na její rty, aby je pak mohl znova zanechat na jejích bradavkách.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 12:08 am

Dobře, budu trochu zlobit. Vždyťmě znáš, já musím zlobit. *Vyplázně na něj hravě jazyk.* Když myslíš. *Dodá rychle, než zas vklouzne do víru vášně.* Ať mne slyší celé okolí klidně. *Poví s úšklebkem, zatímco lapá po dechu, pod jeho prsty a přírazy zároveň.* Občas se rozdivočím nu. *Poznamená a znovu mu zaryje nehty do kůže a vykřikne opět nad nejtvrdším přírazem. Její sténání však začíná nabírat na rychlosti i hlasitosti.* Ach, ano, ano. *Sténá mu hned poblíž ucha, než ho do něj mírně kousne. Když však ucítí jeho rty na svých bradavkách, už to nevydrží.* Bože! *Vykřikne a začne se svíjet v orgasmu, který ji projel tělem. Své nehty mu přitom silně zarazí do zad a poškrábe mu díky tomu silně i záda.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 02, 2016 12:49 am

Já vím já vím. *Rychle, však zlehka uchopí na okamžik její jazyk mezi své zuby, na což vyprskne smíchy.* A třeba to vím. *Pokrčí rameny a nechá se odnášet proudem. Na další odpověď vyprskne smíchy.* No tak jak si přeješ, princezno moje. *Vysloví a ještě více zrychlí své pohyby.* To právě teď vidím. Ale takto se mi líbíš. *Snad aby nevydal ze sebe žádný prazvláštní zvuk rychle jí políbí, než se opět Cal odtrhne pod silou jeho přiražení. Když zjistí, že její sténání nabírá na rychlosti a hlasitosti zazubí se a krátce jí kousne do ucha. Zároveň ucítí, jak na prstech, tak i na své chloubě kontrakce jejích svalů. V domněnce blížícího se finiše ho utvrdí i její hlasitější sténání, pak blaženě sebou zatřese, když ucítí její zuby. Když přijde neodlučitelný vrchol Cal, naposled k ní přirazí, však do svého vyvrcholení mu ještě něco zbývá. Odtáhne se a vší silou přirazí znova, a ještě krátce přiráží i přes její orgasmus. Ve vášnivém blaženém pocitu mu pomáhá i její škrábaní, pod čímž vždycky sebou poněkud cukne, však ve rtech se mu zrcadlí stále uspokojení. Na poškrábané záda nijak nedbá spíše jen vyplázne jazyk. Když spatří, že Cal je již relativně klidnější, vyndá z ní svou chloubu a nasměřuje její ručku směrem k ní.* Je tvůj. *Pousměje se a přisune své prsty k ústům a olízne je.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 1:05 am

*Udiveně se zadívá, když ji na okamžik chytí její jazyk mezi zuby.* Tak když to tedy víš. *Zasměje se vesele.* Tak princezna. Ty princi. *Poví než ucítí rychlejší pohyby.* Tak to jsem ráda, že se ti to líbí. Jsem ráda divoká. *Ušklíbne se a olízne si přitom rty. Pak si však už užívá svůj orgasmus, dokud z ní neopadne. Nechá, aby ji její ruku dal na svou chloubu, ale to se jí nezdá. Proto sleze z linky a obejde ho. Otočí ho a přitiskne se k němu. Vášnivě ho políbí na rty, ale jen krátce. Hned na to totiž pokračuje přes krk, po hruď, kde nějakou chvíli věnuje i svou pozornost bradavkám, směřuje až k podbřišku. Své rty přesune na vnitřní stranu stehna a nenápadně se jimi občas dotkne jeho touhy. Avšak nenechá se dlouho pobízet a olízne špičku. Netrvá to dlouho a hned si ho vkládá do úst a pomalu posouvá hlavu dopředu. Nepokouší se ho, co nejvíc dostat do svých úst, protože začne hlavou pohybovat. Jednou rukou dokonce i přejíždí po jeho noze a občas zabloudí až k hrudi.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 02, 2016 1:36 am

Promiň, já musel. *Pousměje se, když spatří její udivený pohyb.* Tak šupajda na koně. *Vyprskne smíchy, když zrychlí své pohyby.* Tak chudáci sousedé. Ale neboj. Pokusím se vyhovět všem tvým přáním. *Sdělí ještě krátce před tím, než Cal začne dosahovat svého vrcholu. Když ho však Cal pak obejde, skoro nejistě se po ní zadívá a obezřetně sleduje její pohyby, než se k němu přivine. Jeho chlouba stane doprostřed nich a tak, na krátký okamžik, kdy ho vášnivě políbí, jí tento polibek oplatí, při čemž rukama jí svírá za pozadí. Pak ale se uculí, když Cal začne ústy klesat níže, zatřese sebou pod váhou jejích kousanců, jak i polibků. Stále pozorně sleduje její pohyby a skoro s nevědomým pohledem jeho tělem projede jakási zvláštní elektrizující vlna, když ucítí její rty na stehně, a poněkud couvne pánví při každém letmém doteku. Nakonec jí však nechá plně působit a své pocity opíše ve sténání s každým jejím pohybem hlavy. Jen nepatrně se skloní k ní a prsty mne její bradavku. Nakonec však od této činnosti ustoupí a s blaženým vzdycháním jí hladí po vlasech, než ucítí blížící se vrchol.* Kampak mohu skončit? *Optá se pohotově.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 1:44 am

*Na jeho poznámky už nijak nereaguje, až na jednu.* Věřím, že vyhovíš. *Dodá ještě rychle. Pak však už zespod sleduje jeho reakce. Když ucítí cuknutí jednou rukou si ho trochu přitáhne blíž k sobě, jakoby snad měla strach, že ji uteče. Ale když uslyší jeho sténání, v očích se ji zjeví radost a touha si hrát ještě víc.* Kam budeš chtít. *Řekne, když ho vytáhne ze svých úst a čeká až zjistí odpověď. Mezitím mu však stále olizuje špičku jeho chlouby a pohled má upřený nahoru k jeho tváři.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 02, 2016 1:54 am

Udělám proto všechno. *Ještě rychle okomentuje její poznámku a už jen se poddává její činnosti. Když ho Cally přitáhne více k sobě, na krátký okamžik znejistí, však to rychle pomine s jejími dalšími pohyby. Pak spatří její pohled a pochopí, že jen toto zdaleka nestačí.* //Tak to bude ještě dlouhý a uřvaný výlet.// *Na krátký okamžik se uchechtne nad touto poznámku než při pocitu blížícího se závěru uslyší její hlas.* Tak na hruď? *Vysloví poslední věc spíše jako otázku, stále zmítán vášní, kterou zasází do něj její olizování. Zdá se, že naposled hlasitěji zasténá v těsné cílové rovince.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 2:01 am

*Ani se nedá popsat, jak si užívá, že si s ním může dělat co chce. A jde to na ní i poznat.* Tak na hruď. *Poznamená a mírně se prohne v zádech, přičemž ho i přestane lízat. Avšak rozhodně ho nenechává úplně být.* //Už jen kousek.// *Pomyslí si a rukou párkrát přejede po jeho chloubě a sleduje jeho reakci, zatímco se i kousne do rtu.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 02, 2016 2:09 am

Snad mi nebudeš mít nic proti. *Pousměje se a užuž chce věci převzít do vlastní ruky, ale když vidí, že Cally má stále ruku na jeho chloubě, nechá jí. Těsně poté, co se ona kousne do rtu se skoro nadšeným zasténáním dosáhne konečně svého vrcholu. S nepravidelným oddechem tak vystřelí na hruď své přítelkyně, pokrývaje tak její poprsí bílou, lepkavou tekutinou, nejistě při tom přešlapujíce na svých chodidlech. Až když přistane na ní i poslední kapka, pohlédne dolů, na dva kopečky pokryté jeho spermatem.* Děkuji ti. *Pousměje se a pomůže jí zpátky na nohy. Přitáhne se k ní, nehledě na to, že může se ulepit a políbí jí na rty. Prsty jí pak sáhne po její slabině a párkrát ještě projede, než se nakonec odlepí a ještě jednou jí složí polibek na čelo.* Tak teď se asi vana doopravdy hodí. *Vesele se zasměje a zamíří do koupelny.* Jdeme?

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 10:14 pm

Nebudu. *Poznamená, předtím než se kousne do rtu. Když vidí, že i on se dočkal svého vrcholu, tak se sladce usměje a přivře oči. Poslušně klečí na kolenou a vyčkává, až bude konec.* Nemáš za co. *Poví, když ji pomůže se dostat na nohy a zazubí se.* Hej, hej. Nech mne vydechnout. *Vyplázne na něj jazky hravě, když ucítí jeho prsty na své slabině. Ale při polibku na čelo se usměje.* Torozhodně. Jdem! *Zavelí a už se vrací zpět do koupelny, kde se ve dveřích ještě otáčí, aby na něj mrkla. Pak pomocí hůlky ohřeje vodu ve vaně a znovu si do ní blaženě vleze.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 02, 2016 10:36 pm

Děkuji. *Už jen zašeptá vlivem své skoro neschopnosti. A zatímco dosahuje vrcholu, zadívá se na její sladký úsměv, což jeho samotného donutí se pousmát, byť možná i trochu nevěřícně celou situaci sleduje.* Jen nechci, abys někdy musela dělat to, co by tě případně hnusilo. Ale tohle poprvé rozhodně stálo za to. *Spokojeně ze sebe vydusí a pak jí pomůže na nohy.* No dobře, dobře. *Jen pobaveně protočí očka a hned stáhne ruku pryč. Když se pak Cal postaví těsně u koupelny, s obdivem sleduje její tělo, což, skoro mimovolně, donutí jeho chloubu nabrat alespoň slabou touhu po životě.* Stále asi žhavá, jak vidím. *Prohrábne změť svých vlasů, když zpozoruje, jak Cal vejde do vody. Nakonec se zasune těsně za ní, tak, že jeho chlouba je skoro u jejího pozadí a nevypadá, že by chtěla jen tak nečinně ležet, avšak zatím ani nejeví moc velké známky života. Sebere na chvíli z ruky Cal její hůlku a dočaruje více pěny. Sedíce za ní jí jemně kousne do krku, a namočí svou ruku ve vodě. Počne pak umývat její poprsí od své tekutiny, jednou za čas však jakoby neúmyslně projede přes její bradavku. Nakonec nakloní jí obličejem k sobě a políbí na rty.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Fri Dec 02, 2016 10:50 pm

Opravdu není za co. *Stejně jako on, i ona zašeptá.* Kdybych to nechtěla dělat, neudělám to. *Kývne hlavou s drobným úsměvem.* Rozhodně to stálo za to. Ráda vyzkouším nové věci. *Poznamená s úšklebkem a zakroutí hlavou nad jeho protočením očí. Když se na něj u dveří otočí, aby na něj mrkla, všimne si i jeho reakce, ale nijak na to nereaguje. Jen trochu při chůzi zakroutí pozadím, než spokojeně vleze do vany.* Já jsem vždycky při chuti. *Ušklíbne se na něj s hravostí v očích. Olízne si rty, když ho ucítí za sebou a úsměv na tváři se ji ještě rozšíří, když ucítí kousnutí na krku. Narovná se a nechá ho, aby ji umyl její porpsí, což sleduje s velmi zvláštním pohledem, přičemž se ji občas zvedne koutek rtů, když ucítí jak přejede přes její bradavku. Nakonec, když si ji k sobě nakloní a políbí na rty, tak se do polibku usměje.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 12:08 am

*Na první poznámku odpoví jen kývnutím hlavy - na víc se nezmůže. Na druhou však odpoví normálně.* Tak děkuji, že to děláš. A paráda, protože ve zkoušení jsme dva. A jak to tak vypadá, příští kolo nechám na tobě. *Vyzývavě se zazubí.* Pokud ani jeden z nás nepřijde přitom k úrazu. *Poslední větu vysloví naprosto vážným tónem a pak už jen pozoruje jak kroutí svým pozadím, což ho donutí líbezně si skousnout ret.* Takže tím pádem asi můžeme jet dál? *Optá se až těsně před tím, než jí kousne, u čehož, byť jen koutkem oka spatří její široký úsměv.* Jsme přeci ještě mladí. *Pokrčí rameny, což možná ani nejde tak moc vidět a při polibku jí přisune těsněji k sobě, jak jí uchytí kolem břicha. Tento pohyb rovnou zapůsobí na jeho chloubu a probere jí k životu. Kousne proto Cally do krku a jednou rukou začne mnout její prso, druhou projede jejím stehnem, od kolena až po její největší slabinu. Pak ruce prohodí a teď levou rukou projede její stehno, pravou mne její prso. Nakonec jí opět kousne do krku a pro tentokrát levou rukou zajede o kousek hlouběji k její slabině, otíraje svými prsty o její pysky.* Pokud nechceš máš poslední šanci couvnout. *Zarazí jeden z prstů dovnitř.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 03, 2016 12:20 am

Pokud ani jeden z nás nepřijde k úrazu. *Opakuje zamyšleně.* A co škrábání, to počítáš taky? *Optá se ho s šibalským úsměvem.* Už bys to zvládl, jo? *Škádlí ho, ale usměje se.* Mladí jsme, to je fakt. *Poznamená a trochu se zavrtí, když ji přisune k sobě. Dokonce se i kousne do rtu, když ucítí jeho chloubu, která je zas připravená na další akci. Zachvěje se při dalším kousnutí do krku a jeho doteků, natož když se dotkne zas její slabiny.* Ne, že bych nechtěla. //Bože, jak já bych chtěla a tak moc!// Ale skoro celý den jsem nejedla. *Zašeptá, ale chytne jeho ruku, když do ní zarazí jeden z prstů, a začne s ní pohybovat pomalu. Dokonce přitom přivře i oči a nakloní hlavu na stranu.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 03, 2016 12:35 am

Hmm tak škrábaní mi nevadí. Pokud tobě nebude vadit kousání. *Vyplázne na ní jazyk.* Nu, když tě tak vidím.. *Kousne se zamyšleně do rtu a když ucítí její zavrtění na své chloubě, vydechne poněkud natěšeně.* A taky i proto, že jsme právě mladí. A dokud jsme toho schopní. *Začne pomaličku tlumit svůj hlas, smysluplně, než jí kousne do krku a pousměje se při jejím zachvění.* Takže jakpak? *Šibalsky se pousměje, když pocítí její ruku na své a to, jak přirazí jeho prsty dovnitř sebe.* Teoreticky jsme kuchyňskou linku již pokřtili. *Zazubí se a sám převezme iniciativu, však nijak zvlášť nehodlá měnit tempo - jen pomalu, vychutnávaje si každý kousek její slabiny, jak i bodu její největší rozkoše, počne ho obkružovat prstem, jednou za čas prohloubí k ní i druhý, nakolik jen je jeho ruka toho schopná. Mezi prsty pravé dlaně uchopí její bradavku, kterou pozvolna, blaženě, začne mnout.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 66 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 66

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum