just normal sickness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokoj číslo 9

3 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by CalypsoLeventis Wed Dec 14, 2016 8:17 pm

*Hned si všimne v jeho očích trochu strachu a vesele se zasměje.* Neboj se. Neměla jsem v plánu tě uspat. Jen jsem občas trochu nemotorná, takže se mi skoro vždy povedlo ampulky rozbít. *Řekne stále se smíchem.* Mě se bát nemusíš. *Poví než se sladce usměje a stáhne ruku k sobě. Jeho šibalský úsměv ji zaujme a podezřele se na něj zadívá, avšak s úsměvem.* //Copak máš asi za lubem.// *Prolétne ji hlavou myšlenka, přičemž se ušklíbne než ji kousne do rtu. Pak však ucítí, jak postupuje níže, vychutnávajíc si každičké místo na její kůže. Slabě vydechne, když ucítí jeho zuby na bradavkách. Ale když ucítí jeho jazyk na bodu největší rozkoše, neostýchá se a hlasitě vzdychne, zvlášť když do ní vrazí dva prsty. Na nic nečeká a trochu se nazvedne, aby se na něj podívala.* Takhle to ale nebude dlouho trvat. I ty by sis to měl užít. *Usměje se na něj, ale pod jeho prsty a jazykem hlasitě zasténá a rukou mu vjede do vlasů, které pevně chytne.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 15, 2016 1:31 am

*Její slova donutí zažehnat veškerý strach a dokonce se jím i zasměje.* Dobrá tedy. Pokusím se tedy nebát. *Vyplazí na ní jazyk a když spatří její podezřelý pohled, nevinně se uculí a pokrčí přitom nepatrně rameny. Pousměje se slabě nad jejími výdechy a má co dělat, aby udržel svůj smích na uzdě, když uslyší její zasténání.* //No jo, být ticho je vážně hodně, co bych si žádal.// *Když se pak Call nadzvedne, aby se na něj podívala, oplatí její pohled. Při čemž ale v tom jeho se zjeví jistá hravost, která jen tak nepomine.* Já si to klidně užiji po tom. Snad na mne nezapomeneš. *Vyplazí na ní jazyk a dál si užívá jak ho pevně chytí za vlasy. Nevinně se pousměje a zlehka kousne její klitoris. Prsty, prohloubenými dovnitř začne zlehka pohybovat, zatímco její bod největší rozkoše opečovává svým jazykem, při čemž jednou za čas do něj i kousne, při čemž snaží se stále řídit jejími vzdechy a kousnout jen, když ty zesílí.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by CalypsoLeventis Thu Dec 15, 2016 1:47 am

Opravdu jsem tě neměla v plánu uspat. Co bych tím asi získala. *Zasměje se vesele, než se dostane do víru událostí. Hned si všimne jeho hravosti v pohledu.* Nezapomenu, ale budu unavená. Už před chvíli jsem málem spala. *Upozorní ho na situaci a znovu zasténá. Hned se na něj zadívá a ušklíbne se. Kousne se do rtu a užívá si každičký jeho pohyb a dotek, který v ní vyvolává, a proto dosti nerada se ho pokusí od sebe dostat.* takže buď si to užijem vzájemně nebo jen ty. *Uculí se a pokusí se nějak odsunout od něho.* Takže? *Šibalsky se na něj zadívá a v očekávání se kousne do rtu.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Thu Dec 15, 2016 2:03 am

Možnost zneužít mé tělo. *Pokrčí rameny a těsně na to už je pohlcen událostmi, než uslyší její slova.* Jo, to je tedy pravda. *Povzdechne, i tak ale ještě chvíli pokračuje ve svém počínání. Každá z těch události způsobí, že se jeho přirození zcela napřímí a nepozná ani chvíli klidu. Když se pak Cal pokouší ho od ní dostat, počká, dokud nezaslechne její argument, na který povzdechne.* Tak dobře tedy. *Dodá poněkud sklesle a přesune se ústy zpátky k jejím. Neubere ani na vteřině a s plnou vášní se oddá jejich polibkům, při čemž nechá i jejích jazyky tančit. Nakonec uchopí její ruku a přesune jí ke svému přirození. Sám přesune svou dlaň k jejímu podbřišku a jemně jí zahloubí dovnitř její slabiny.* Miluji tě. *Zašeptá, když se od ní na krátký okamžik odtáhne.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by CalypsoLeventis Thu Dec 22, 2016 7:46 pm

To by nebylo ono, kdyby si spal. *Uchechtne se a pohladí ho po tváři, když povzdechne.* Ale notak. *Zamumlá ještě než se oddá polibkům. Pak ucítí jeho ruku na své a jak ji přesouvá na jeho přirození. Usměje se do jeho rtů.* I já tebe. *Špitne sladce a malou chvilku se mu dívá do očí než začne svou rukou pohybovat po jeho přirození. Nejdřív zas jen lehce a pomalu, ale moc dlouho ji to nevydrží a svůj stisk zesílí, stejně tak své pohyby zrychlí.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Pokoj číslo 9 - Page 2 Empty Re: Pokoj číslo 9

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum