just normal sickness
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podkrovní místnost

3 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Fri Dec 09, 2016 11:56 pm

*Nad její odpovědi protočí jen se smíchem očka.* A to jsme ještě chtěli na trhy. *Pousměje se vesele, nad jejím omluvným pohledem ale přikývne hlavou.* I když ano, je pravda, že docela jsme si dali záležet. *Stejně jako ona, vyplázne na ní jazyk a když ucítí její prohloubený polibek, skoro nevinně se uculí.* Ale stálo to za to, o tom žádná. *Přikývne hlavou a chvíli jí mlčky pozoruje.* Tak můžeme vážně na ty trhy. Nebo jít spát. Člobrdo klidně počká, než se uklidníme. *Zasměje se a položí hůlku na stůl. Hned na to začne sklízet všechny figurky zpátky do krabice, stejně tak i herní desku. Na krabici uloží svůj hrníček a vědom si toho, že Cal ho může pozorovat s drobným úsměvem se vydá ke koutu a po cestě začne kroutit svým zadkem. Vrátí krabici zpátky na místo a pod tekoucí vodou umyje svůj hrníček a vrátí ho na místo. Slabě povzdechne a vrátí se, již zcela obyčejnou chůzi zpátky ke Cally. Posadí se na boční opěrku jejího křesla a sklopí svou hlavu k její.* Takovou dovolenou jsem popravdě zatím nečekal. *Zazubí se.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 10, 2016 12:07 am

Kdyby jen trhy. A rozhodně jsme si dali záležet. *Uculí se sladce.* Rozhodně to stálo za to. A věřím, že pokračování tak též. *Mrkne na něj vesele.* Tak můžem na trhy. Taková večerní procházka by mohla být fajn. *Kývne hlavou a nad jeho další větou se zasměje.* Takže Člobrdo počká asi tak padesát let? *Napije se znovu s hrnku a pozoruje ho, jak začne uklízet figurky a hrací desku. Hned si všimne jeho chůze a zasměje se.* Jsi k sežrání. *Vyplázne jazyk a pak se kousne do rtu, s úsměvem.* Ještě řekni, že se ti nelíbí. *Zadívá se na něj, ale lišácky se usměje.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 10, 2016 6:00 pm

Třeba to ještě nějak překonáme. *Nevinně se pousměje a pokrčí hned na to rameny.* Bylo to dokonalé, o tom žádná. *Kousne se do rtu a přikývne jejím dalším slovům.* Ona je tady prý nějaká nová kavárna. Můžeme jí zkusit. *Povytáhne tázavě své obočí a hned na to se na jeho rtech objeví úsměv.* I kdybychom byli staří a vrásčití, stále budu mít o tebe zájem. Ale rozhodně někdy se do toho plně vrhnout musíme.* Já vím. To jednoznačně jsem. *Nevinně na ní zamrká a nevědom toho, co dělá, poupraví cop svých vlasů.* Jakpak by se mi to mělo nelíbit? *Povytáhne tázavě obočí a seskočí z opěrky tak, že se octne naproti Cal. Zadívá se jí do očí, při čemž v pohledu se mu zjeví jakási jiskra. Sáhne mezi její nohy a párkrát projede prsty po její slabině, hned na to je ale odtáhne a s pohledem upřeným do jejích očí olízne jeden, načež předá Cal druhý.* Ale je fakt, že bychom mohli vyrazit. *Narovná se a pokrčí rameny.* Můžu uklidit? *Kývne hlavou k jejímu hrníčku a vesele se zazubí.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by CalypsoLeventis Sat Dec 10, 2016 6:09 pm

Myslíš, že dneska ještě něco zvládnem? *Zvláštně se na něj podívá a na rtech se ji vykouzlí drobný úsměv.* Kavárna zní dobře. Mám chuť na nějaký dortík třeba. *Souhlasně kývne na Halla.* To jsem šťastná, protože i já o tebe budu mít zájem. Někdy dohrajeme to člobrdo, časem. *Poznamená s drobným úšklebkem. Pak si všimne, že si poupraví svůj cop, načež našpulí rty.* Já nevím. *Pokrčí rameny s nevinným pohledem. Ještě než stihne pokračovat, tak se objeví před ní. Nechá ho, aby ji sáhl mezi nohy a projel její slabinu prsty. Sladce se přitom na něj usměje a olízne jeden z jeho prstů.* Tak to abychom šli co nejdřív. *Mrkne na něj než se narovná.* Jasně, jsem ráda, že nemusím uklízet já. *Předá mu svůj hrnek a zvedne se z křesla. Pomalým krokem přejde ke dveřím, kde se na něj otočí se sladkým úsměvem. Sama rukou zajede mezi své nožky. Přivře oči a pootevře rty, jakoby ho tím chtěla poškádlit.* Jdu se obléknout. *Mrkne na něj a olízne si rty, než vyjde z podkroví.*

CalypsoLeventis

Posts : 88
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by Hallbjörn R. Siggurdsson Sat Dec 10, 2016 6:24 pm

Upřímně, zdá se mi, že ten den občas tak zvláštně utíká. Tak třeba ještě jo. *Pokrčí rameny a vyplázne na ní jazyk.* Tak potom to rozhodně zní jako plán. A dortík zní dokonale. I když, i káva. *Pousměje se na její kývnutí.* Ano, časem. A strašně si toho vážím. *Přimhouří své oči, byť jen na krátký okamžik a, jako obvykle, pousměje se nad jejími našpulenými rty při čemž jí rychle na její rty políbí. Její další slova, zdá se, ignoruje a jen šibalsky na ní zamrká, když Cal olízne jeden z jeho prstů.* Asi ano, asi je čas. *Povzdechne a pak jen se drobně pousměje, když mu Cally předá hrnek. Dojde ke kuchyňce, umyje ho a zanechá tam, kde byly i ostatní. Zrovna když se otočí, spatří její gesto, což způsobí, že v jeho kraťasech se zvýrazní jeho přirození.* Hned se připojím. *Mrkne, popadne hůlku a doběhne pro hůlku, načež seběhne směrem do pokoje.*

Hallbjörn R. Siggurdsson

Posts : 87
Join date : 2016-11-28

Back to top Go down

Podkrovní místnost - Page 3 Empty Re: Podkrovní místnost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum